x
,

Vitalest L-Carnitine

KULLANIMI

Yetişkinler için günde 2-3 tablet, tercihen yemeklerden önce alınabilir.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

L-Carnitine fitness yapanlar için enerji kazanmak ve yağ yakmak  adına önemli bir supplement ürünüdür. L-Carnitine omega-3 balık yağı ile birlikte kullanmak yağ yakmak ve enerji seviyeleriniz arttırmak için uygulayabileceğiniz en iyi yöntemdir. Bu ürünle ile ilgili en avantajlı durum, onun kaslarınızdaki l-carnitine seviyenizi arttırmasıdır. Yaşam kalitenizde olan değişimleri gördüğünüzde şaşırabilirsiniz.

Yağ yakma ve daha fazla enerji l-carnitinin faydalarından bazıları. Fakat karnitinin aşağıda listelenen özellikleri de sağladığı düşünülüyor.

  • Yüksek şiddette çalışma kapasitesi
  • Atletik performansta artış
  • Şiddeti yüksek egzersizlerde daha hızlı iyileşme
  • Beyninizin daha iyi çalışması
  • Stres kaynaklı uzun dönemli sağlık problemlerinin oluşumunun engellenmesi

L-Carnitine vücutta hücrelerde kullanılmak üzere yağların taşınmasından sorumludur. Bu sayede L-Carnitin yağ yakılması sürecindeki en faydalı maddedir.L-Karnitin seviyelerinin arttırılması ayrıca fiziksel performansı da arttırarak yağ yakımı sürecini, glikojenin az kullanılmasını, kas laktatının temizlenmesini, ve hormon seviyelerinin düzenlenmesini sağlar.

Kalıplaşmış göbek yağları bir kez oluştu mu, kurtulması oldukça zor yağlardır ve çok sayıda sağlık sorununa yol açarlar. Bir kere göbeğinizde yağ biriktiği zaman bu durum karaciğer, kalp ve hatta kaslarınızda dahi yağ birikimine yol açar.L-Carnitine seviyenizi arttırmanız bu kalıplaşmış yağlarla savaşmanızı sağlar çünkü L-Carnitine yağların yakım sürecinde faydalıdır. L-Karnitin, trigliserit ve düşük yoğunluklu lipoproteinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Bu sayede bu maddelerin vücudunuzda yüksek kolesterol ve damar tıkanıklığı gibi sorunlar yaratmasına da engel olmuş olursunuz.Yapılan son çalışmalar aldığımız besinler yoluyla kastaki L-Carnitine seviyelerinin arttırılabileceğini göstermiştir. Vücutta karnitin seviyeleri arttığı zaman, yapılan egzersizlere de bağlı olarak, enerji kullanımı ve performans da artış gösterir.Yapılan kontrollü deneyler sonrasında, L-Carnitine verilen ve verilmeyen denekler arasında performans açısından önemli farklar gözlenmiştir.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.