x
,

SHARK CARTILAGE KREM

KULLANIMI

Sabah ve akşam olmak üzere ağrılı bölgeye günde 2 kez tatbik edilir. Romatizmal rahatsızlıklar zaman zaman alevlenmelerle seyrettiğinden ağrı şikayetleri azalınca Maia Shark Cartilage Kremini uygulaması bırakılmamalı, uygulamaya devam edilmelidir.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Maia Shark Cartilage Kremi içeriğindeki etken maddeler sayesinde romatizmal rahatsızlıklara bağlı ağrı, sabah katılığı, hareket kabiliyetinin eksikliği ile karakterize sağlık problemlerinde etkilidir. Ayrıca Kas gevşetici etkisi ile bireylerin günlük hayatlarına daha konforlu devam etmesine imkan tanımaktadır.

Romotoid Artrit, osteoartrit, yumuşak doku ve eklem problemlerinde destekleyici, kas gevşetici ve ağrıyı azaltıcı doğal tedavi Ağrı insanı en çok rahatsız eden semptomdur. Kişinin normal yaşam kalitesini devam ettirmesi açısından ağrı şiddetinin düşürülmesi son derece önem taşımaktadır. Ağrılara birebirdir.

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.