x
,

Saf Keratin Yağı

KULLANIMI

Doğal ve organik keratin yağımız yapısı gereğince kuru ve ıslak saça uygulanabilir bir formdadır.Daha iyi bir sonuç almak için öncelikle saf keratin şampuanınızla saçlarınızı yıkayıp temizleyin.Kuru veya nemli olan saç uçlarına ve boylarına eşit miktarda bolca sürüp 2-10 saat bekletin ve şampuanla yıkayın. Saçlarınıza sürüp gece uyuyabilirsiniz. Ürün tamamen doğal olduğu için saçınızda kalış süresi herhangi bir ağırlaştırma yapmayacaktır.Tamamen organik ve doğal olan ürünümüzü yıkamadan saçınızda kalacak şekilde de kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman, avucunuza bir miktar yağı alır kuru veya nemli saçınıza özellikler uçlara olmak suretler eşit şekilde hafifçe sürün. Bu uygulamada saçlarınızı yıkamanıza gerek kalmaz.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Saça zarar veren uygulamalar , kimyasal bakım ürünleri, boya gibi işlemlerle saçımız ihtiyaç duyduğu keratini kaybederek solgun, yıpranmış ve sağlıksız bir görünüm içine girer. Bu durum tekerrür ettikçe de saçlarınız baş edilmesi imkansız bir hal alır. Ancak son dönemlerde popülerliği katlanan keratin saç bakımı ile saçlarınızı düzleştirip onlara daha parlak ve bakımlı bir görünüm kazandırma şansınız var.

Düz, sağlıklı ve kusursuz saçlara sahip olmak  herkesin isteğidir. Eğer saçlarınız kıvırcıksa saç maşaları, saç düzleştiricilerinden, düzenli fön çektirmekten helakınız çıkar. Zaten bu yöntemler saçlarınızdaki keratine zarar verir ve  saçınızın yıpranmasına sebep olur. Ancak keratin saç bakımıyla saçınız düzleşirken aynı zamanda güneş, hava kirliliği gibi dış etkenlere karşı da güçleniyor.

Keratin Bakımı Neden Şart

Gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından uygulanan Keratin bakımı veya keratinli saç bakım ürünleri saçları güçlendirmek ve onlara daha iyi bir görünüm kazandırmak  adına en etkili yöntemdir Peki keratin bakımı neden gerçekleştirilir?

  1. Yıpranmış saçları onarmak, eski gücüne kavuşturmak
  2. Gür, parlak ve sağlıklı saç yapısına sahip olmak

Keratin bakımının faydaları sadece bu yukarıda saydıklarımla sınırlı değildir. Genellikle kıvırcık veya dalgalı saçları kalıcı olarak düzleştirmek maksadıyla gerçekleştirilen keratin bakımı aslında kuru ve yıpranmış saçlara uygulanan etkili bir genel bakımdır. Bu bakım sayesinde kuru saçlarınız yumuşayarak sağlıklı bir görüntüye sahip olurken incelmiş, dökülen saçlarınız ise eski gür haline erişecektir.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.