x
,

ROSENSE GÜL SUYU

KULLANIMI

Özellikle yaz aylarında gül suyunu cildinizi tazelemek için kullanabilirsiniz. Evde boş bir sprey şişesi içerisine gül suyunu doldurun. Bir parça pamuk veya ped üzerine gül suyunu sıkıp, cildinizi temizleyin.

Cildinize sürer sürmez cildiniz ferahlayacak ve beslenecektir. Aynı zamanda gül suyu ile cildi silmek cildinizi besleyecektir. Ben şahsen gül suyu spreyini buz dolabında serin bir şekilde tutup, gün içerisinde bir kaç kez yüzümü bu şekilde siliyorum.

Banyoda Gül Suyu Nasıl Kullanılır:Tüm vücudunuzu gül suyu ile yumuşatmak ve cildinize tazelik katmak istiyorsanız, 2 bardak gül suyunu, su dolu küvete dökün ve içerisine girin. Bu şekilde banyo sonrası cilt bakımı yapmış hemde cildinizde mis gibi bir koku bırakmış olursunuz.

Cilt Yumuşatıcı Gül Suyu Nasıl Kullanılır:Kuru cilde sahip bayanlar gül suyunun inanılmaz faydasını görmelisiniz. Cildinize düzenli olarak kullanacağınız gül suyu cildinizi harika bir şekilde yumuşatır ve yatıştırır. Tek bir kullanımdan sonra bile cildinizin nasıl nem kazanacağını görmek için gül suyunu denemelisiniz.

Doğal Makyaj Çıkartıcı Gül Suyu Nasıl Kullanılır:Evde kolonyalı mendil veya çeşitli maddeler ile makyaj temizlemek yerine bir parça pamuk üstüne gül suyunu damlatın ve yukarıdan aşağıya doğru yüzünüzü silin. Makyaj çıkartmak için evde bu şekilde basit kullanabilirsiniz.

Eğer daha etkili kullanmak isterseniz, bir parça pamuk üzerine hindistan cevizi yağı ve gül suyunu damlatarak makyajınızı temizleyin. Hindistan cevizi yağı bulamazsanız gül yağı da kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem cildiniz beslenecek hemde doğal makyaj temizleyici kullanmış olursunuz.

Cilt Nemlendirmek için Gül Suyu Nasıl Kullanılır:Cildinizin daha sağlıklı, ışıltılı ve nemli kalmasını istiyorsanız sprey şişesine doldurduğunuz gül suyunu direk yüzünüze uygulayabilirsiniz. Makyaj üzerine de uygulanabilmektedir. Ancak çok az kullanılması gerekir.

MUHAFAZASI

Gün ışığından koruyunuz ve serin bir yerde muhafaza ediniz.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

  • Isparta bölgesi gül çiçeklerinin işlenmesiyle elde edilen Rosense Gülsuyu hiçbir katkı maddesi içermez, %100 saftır.
  • Rosense Gülsuyu cildinize nem vererek dengesine kavuşturur,.
  • Tonik etkisi yaratır, gözenekleri sıkılaştırarak siyah nokta oluşumunu engeller.
  • Cilt lekelerinin giderilmesine yardımcıdır.
  • Traş sonrası kullanılabilecek ideal bir losyondur.
  • Banyo suyuna katarsanız cildinizi rahatlatır.
  • Gül suyu yüzünüzdeki kırışıklar için faydalıdır ve yeni kırışıkların oluşmasını engeller.
  • Gül suyu güzelliğinizi bozan sivilceler için çok faydalıdır. Antiseptik özelliği ile cildin sterilizasyonunu sağlar
  • Göz altlarını gül suyu ile temizlemek, göz altında oluşmuş yağ bezelerine, yorgunluktan oluşan göz altı morluklarına iyi gelir.
  • Gül suyunun sayısız faydaları arasında antibakteriyel, yatıştırıcı, tedavi edici ve antiseptik özellikleri yer alır. A, C, D, E ve B3 gibi flavonoid ve vitaminler açısından çok zengindir. vücudumuza faydalı besleyici maddeler ve minerallerle zenginleştirip böbrek enfeksiyonu ve kalp hastalığı riskini azalttığı gibi sindirim sorunlarını ve sinir gerilimini giderir, paradontoz gibi hastalıkların neden olduğu diş ağrılarını ve göz tahrişini geçirir.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.