x
,

Prs (Perst) Kapsül

KULLANIMI

Yetişkinler için günde 2 defa ikişer kapsül yemeklerle birlikte alınması tavsiye edilir.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Ürünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir.  Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir.  Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir. Kapsüllerimiz tamamen bitkisel orijinlidir.  Hayvansal hiç bir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir. Ambalaj olarak , ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli,  sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır. Ekstrakt, ürünün içerisindeki aktif maddenin modern ekstraksiyon işlemleri ile oluşturulan, bitkinin kendisine ait bileşenlerdir.

Batı dünyası ve Amerika’da da kendini ispatlamış , bitkisel kökenli olan ürünler  arasında tüketimi ile ilk 5 giren Cüce Palmiye (saw palmetto) ;  sebze ve meyvelerde doğal alarak bulunan karoten familyasına ait bir pigment olan Likopen ve topraklarımızda uzun süredir güvenle kullanılan At kuyruğu, Üzerlik otu, Altın otu, Yakı otu, Kereviz tohumu, Selvi kozalağı ve  Ayrık otu  ile özel olarak kapsül formunda hazırlanmış ürün;  30 yaş sonrası erkeklerin mutlu ve sağlıklı bir hayat için  yardımcılarından biridir.

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.