x
,

Polenli&Harnuplu Bitkisel Karışım

KULLANIMI

Sabah akşam yarı tok karnına tatlı kaşığı ölçüsünde kullanılması tavsiye edilir.Kullanmadan önce iyice karıştırınız.Günde 2 defa kullanılması önerilir.

MUHAFAZASI

Serin ve kuru yerde ağzı kapalı şekilde muhafaza ediniz.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Zayıf ve yorgun bedenlerin normal standartlarına ulaşması için yapılmış olan doğal bir karışımdır. Kilo alınmasına yardımcı olur,kemik gelişmesini düzenleyici, bedensel yorgunluğu azaltıcı ve vücudun ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri tamamlayıcı karışımdır.

Anadolu’nun zengin florasında yetişen en kaliteli keçiboynuzu meyvelerinden elde edilen Keçiboynuzu Tozu, Arının ana besini Polen, Bal, Arı Sütü, Tahin, Yulaf unu, Çörekotu, Çemen Tohumu, Ginseng, Turp Tohumu, Ruşeym, Maltoz, Susa yağı ile birleştirilerek tesislerimizde el değmeden, sağlığın simgesi olan cam ambalajlara doldurularak siz müşterilerimize ulaştırılır.

Polen çiçekli bitkilerin erkek üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır. Arının kendi ana besinidir. Polen, protein, karbonhidrat, tüm serbest amino asitler, temel yağ asitleri, mineral maddeler, B grubu vitaminlerinin tümüne ek olarak C, D, vitaminleri, doğal hormon, enzim, koenzim, pigment, karbonhidrat ve fermentler içermektedir.

Bal, arıların bedeninde çiçek özlerinin konsantre edilmesiyle üretilen doğal bir üründür. Balın içeriğinde, A, B-kompleks, C, D, E, K ve beta karoten vitaminleri, mineraller ve enzimler bulunmaktadır.

Arı Sütü, işçi arıların vücudunda polenlerin sindirimi sırasında ortaya çıkan krem kıvamında bir sıvıdır; arıların başlarının iki yanındaki bezlerden salgılanmaktadır. Arı sütünde HDA, kolajen, lesitin, A, C, D ve E vitaminleri ile tüm B vitamini kompleksleri bulunmaktadır, pantotenik asit açısından oldukça zengin bir bileşendir.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.