x
,
MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ KREMİ

KULLANIMI

Günlük bakım için güvenle el, yüz ve vücut bakımında istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Kırışıklıklar ve güneş lekeleri en fazla görüldüğü yer cildin yüz ve boyun kısımlarıdır. Cilt, susuz ve nemsiz bırakıldığında, akne ve sivilce lekeleri kolay kolay geçmez. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği bir ürün olan Mavi Anemon Çiçeği Kremi 30 yaş ve üstü kullanımlara uygundur. Güneşe bağlı olarak oluşan lekeleri duru güzelliğinizi ön plana çıkararak gideriyor ve cildin çok genç görünmesini sağlıyor.

Mavi Anemon Çiçeği Kremi bileşiğindeki E vitamini sayesinde aynı zamanda cildi besleyen mavi anemon çiçeği kremi , %100 tüketici güveni ve memnuniyeti ile karşınızda. Güneşe bağlı kahverengi lekelerin, yazın ortaya çıkıp kışın azalan güneş çillerinin, sivilce izlerinin, siyah noktaların, ince çizgilerin giderilmesinde, derin kırışıkların toparlanmasında ve sivilce oluşumunun önlenmesine yardımcı eşsiz bir üründür.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.