x
,

Keratinli Saç Bakım Kremi

KULLANIMI

Tüm sabit yağlar ve bazı saç serumları gibi, keratin yağı kullanımı da aynen onlar gibi değişik şekillerde kullanılabiliyor. İster saç boy ve uçlarına, ister dipten en uca uygulayabilirsiniz. En yaygın ve faydalı kullanımı, nemli, temiz saça uygulanır ve biraz masaj yapılır, en az 15-20 dakika bekletilir, sonra ılık suyla durulanır. Durulanmadan da kullanılır. Banyoda avuç içindeki şampuana da az miktarda karıştırılarak saça masaj yapılır ve 5 dakika sonra durulanır. Bu bakım size hiç vakit kaybettirmemesi bakımından oldukça faydalıdır. Banyo öncesi keratin yağı kullanımında, 1 -2 saat önce uygulanması faydayı daha da arttıracaktır. Uygun zamanlarda, saçta daha uzun bekletilmesi tavsiye edilir. Genel bakım amaçlı kullanıldığında haftada 2 veya 3 defa kullanılması yeterli gelecektir. Saçın ihtiyacına göre daha sık veya daha seyrek de kullanılabilir.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Keratin şampuanı; Uquid Keratin Şampuan, hem dökülen, hem yavaş uzayan hem de boyalı saçlara uygun bir formüle sahiptir. •aça ve saç derisine estetik kazandırarak saçı nemlendirir. İçerisindeki doğal yağlar sayesinde saçı nemlendirir ve dış etkenlerden korur.Organik içerikli Keratin Şampuan, lipozom teknolojisiyle üretilmiştir. İçeriğinde bitkisel yağlar, hücre dostu eşsiz bir antioksidan özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki gösterir. -Keratin ve esansiyel yağlar ile içeriği geliştirilmiştir. Saç köklerinde oluşan kepek ve kuruluk, içerisinde bulunan yağlar sayesinde düzenli kullanımda azalarak yok olur. Saç diplerindeki yağ oranını içerisinde bulunan özler sayesinde dengeler. *LİPOZOM TEKNOLOJİ: Formülde bulunan faydalı aktif maddeleri, derinin alt tabakalanma taşıyan bir asansör görevi yapar. Upozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt tasma ulaşamazken, Upozom olduğunda, tavcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.