x
,

Ekstraktlı Papatya Suyu

KULLANIMI

Yemeklerden sonra günde 3 öğün bir kahve fincanı içilir.Bir çay bardağının ¼’ü kadar papatya suyu doldurulur, kalan kısım içme suyu ile tamamlanır.

MUHAFAZASI

Ürünün kalitesini korumak için, ısı, ışık ve nemden uzakta, 20-25°C’lik oda sıcaklığında saklayınız. Garanti bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız.

EK BİLGİLER

Acı tadı nedeniyle iştah açar.Sinir yolu hastalıklarına iyi gelir.Bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar.Papatya suyu saç rengini açmakta kullanılır.Mide fonksiyonunu düzenleyici gaz ve safra çözücüdür.Ağız ve yemek borusu iltihabına iyi gelir.Ağrılı hemoroidlerde , pamukla yapılacak kompresin rahatlatıcı etkisi vardır.Karın ağrısına da iyi gelir papatya suyunun kuvvet verici özelliği vardır.Ateş düşürücü, spazm çözücü ,terletici ,sinir yatıştırıcı ve sırt ağrılarını giderici özelliği vardır.Mide ülseri gastrit ve bağırsak hastalıkları,kalın bağırsak ve makat yaraları , böbrek,mesane,prostat,bayanlarda rahim iltihabı,miyom,akciğer ve karaciğer yara ve iltihabına iyi gelir.

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.