x
,

Ekstraktlı Funda Suyu

KULLANIMI

4 te biri funda yaprağı suyu doldurulmuş çay bardağı içerisine doğal memba suyu koyarak günde 3 kez, sabah öğlen ve akşam 1 er bardak içilir. Yemeklerden önce kullanıldığında diyet desteğiyle birlikte bir haftada 4 kilo zayıflama sağlar.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Funda suyunun kullanılışı daha çok fazla kilolardan şikayet eden kişilerin zayıflama kürlerine bitkisel çözüm olarak kullanılmaktadır. Çünkü funda suyu tok tutucu bir içecektir ve bölgesel yağları yakan etkilere sahiptir. Funda suyu ayrıca romatizma, artrit, eklem iltahapları ve kandaki toksinleri temizleyen özellikleri ile çok yönlü bir şifa kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Funda yaprağı suyu ayrıca idrar yolları enfeksiyonları için de bitkisel çözüm olarak kullanılabilir. Kabızlığa bitkisel çözüm olan funda suyu, çocukların gece işemelerine de iyi gelir.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.