x
,

Doğal Gül yağlı +E Vitaminli Cilt Bakım Kapsülü

KULLANIMI

 Cilt temizlendikten sonra kapsülü açarak avucunuza boşaltın. Eşit şekilde yüz, boyun, dekolte ve elinize masaj yaparak yedirin. Bir haftalık kür için 7 kapsül içerir.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Gül yapraklarının ipeksi dokusu ve bitki özünün tazelik veren yansıması ile cildinizin sıkı bir yardımcısı. İçerdiği Gül yağı ve E vitamini ile cilde tazelik verir, cildin rahatlamasına ve canlanmasına yardımcı olur. Cilde esneklik vererek cildin gergin ve nemli kalmasını sağlar. Özellikle yağlı ciltler için uygundur. Cildinize E Vitamini uygulamak cildin doğal yapısında bulunan ve yaşla birlikte azalıp yaşlanmasına sebep olan elastin ve kalojen üretimini artırarak derinizin esnek kalmasını sağlamaya yardımcı olur. E vitamini ayrıca ciltteki çizgi, kırışıklık ve yaşlılık lekelerini azalmasına, yağın antioksidan özelliği yeni kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.