x
,

BAOBAB HAİR CARE OİL(Baobab Saç Bakım Yağı)

KULLANIMI

Saç bakımında da kullanabileceğiniz bu kıymetli yağı özellikle katı hindistan cevizi yağıyla karıştırıp uygulayabilirsiniz, bir yemek kaşığı hindistan cevizi yağına bir çay kaşığı baobab yağı ilave ederek kullanabileceğiniz gibi baobab yağını saç kremine ilave ederek de kullanabilirsiniz.

MUHAFAZASI

Isı, ışık ve nemden uzak yerde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

EK BİLGİLER

Göz çevresi ve gözaltında meydana gelen, şişlikler, kırışıklıklar üzerinde oldukça etkilidir. Güçlü antioksidan görevi görür, erken yaşlanmaya karşı cildi korur, lekeleri ve izleri azaltır.. Baobab yağı, saç bakımında da bir adım öne çıkmaktadır. Saç ve saçlı deride çabuk ve kolay emilir, açılmış saç pulcuklarını, kırılmış saç köprülerine, güçlü şekilde nem ve elastikiyet kazandırarak saçı ve saçlı deriyi besler.

Bu bitkisel yağ nemlendirir, güneş yanıklarının hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Cilt tarafından kolay ve hızla emilir, cildin elastikiyetini arttırır, yağlanma etkiler,ile savaşır cilt dokusunu, hücre yenilenmesini destekler. Göz çevresi ve gözaltında meydana gelen, şişlikler, kırışıklıklar üzerinde oldukça etkilidir. Güçlü antioksidan görevi görür, erken yağlanmaya karşı cildi korur, lekeleri ve izleri azaltır.

Baobab yağının bir diğer özelliği cildinizdeki nemi uzun süre muhafaza etmesidir, bu etkisi ve besleyici özellikleri sayesinde baobab yağı sürülen bölgede bir ışıltı ve canlılık olur, ama bu etkiyi cildinize sürdüğünüz başka yağların panama etkisiyle karıştırmayın. Baobab yağı hızla emilir cildinizde ışıltılı bir görünüm bırakmama rağmen yağlı durmaz.

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.