x
,

Bal Polen Arı Sütü Ginseng Karışımı

KULLANIMI

Sabah ve akşam olmak üzere yemekten bir saat önce 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.

MUHAFAZASI

Direkt gün ışığına maruz bırakmayınız. Ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız.

EK BİLGİLER

Düzenli kullanım halinde ; Yorgunluk, halsizlik, bitkinlik ve çalışma isteksizliklerini giderir, Kansızlığı önler, Vücut direncini arttırır, Hücre ve doku yenileyici özelliğiyle bebek, çocuk ve gelişme çağındaki gençleri sağlıklı ve hızlı geliştirir, Yetişkinlerde ise yaşlanma hızını keser, Karaciğerden ileri gelen sivilceleri giderir, Saç dökülmesine neden olan doğal aminoasit eksikliğini tamamlar, Hücreleri yeniler, Bağışıklık sistemini düzene sokar, Hastalıklara karşı vücudu korumaya alır, Vücuda kuvvet verir.

Uzun müddetli ve düzenli kullanım halinde; Vücut metabolizma dengesini düzenler, Bağışıklık sistemini güçlendirir, Hücreleri yeniler. Kuvvetli bir bitkisel antioksidandır, Uzun süreli sağlıklı ve kalitesi yüksek bir yaşam sağlar.

 

 

1
×
MERHABA... Ben Şifalı Dükkanda Görevli Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeriyim. Bana hastalığınızın veya şikayetinizin ne olduğunu yazarsanız size hangi bitkileri ve ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi verebilirim.